siparis siparis viga

Çin Topu Su Tüketimi

Sevgili müşterilerimiz sizlere Çin Topu kullanırken su tüketiminin nasıl olacağını anlatacağız. Öncelikle Çin Topu kullanıldığında ağızda kuruluk yapar ve o yüzden sürekli olarak su ihtiyacı duyarsınız. Heyecanı yükselttiğinden dolayı bu tarz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bizim önerilerimizi dinlerseniz eğer daha iyi bir etki alabilirsiniz.

Çin Topu Su Tüketimi Nasıl Olmalıdır ?

Ürünü kullandıktan sonra ortalama 15 dk arayla en az 1 bardak su içmelisiniz. Bunun nedeni ise vücutta kuruluk yapmaması ve enerjinin düşmemesi için. İlişkiye girmeden önce kesinlikle su haricinde birşey tüketmeyin. Çünkü daha iyi etkisini görebilmeniz için su haricinde başka bir içecey veya yiyecek maddesi kullanılmamalı. Böylece aklınızdaki bir soru işaretini daha giderdiğimizi düşünmekteyiz. Sizlerden gelen sorulara mümkün olduğunda detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Ürün satışlarımız çok yoğun olduğundan dolayı açıkçası bunu yaparken çok zorluk çekiyoruz ama müşterilerimizi bilgilendirmek bizim görevimiz.

3 Yorum

  1. Murat aslan dedi ki:

    İzmirde oturuyorum çin topu nu duydugumda etkili olacagini dusunmuyordum sizin sitenizden arkadas vasitasiyla siparis verdim gercekten gecelerim uzun gecer oldu. Tesekkur ederim cin topunu benle tanistirdiginiz icin.

  2. Ahmet gizli dedi ki:

    Arkadaslar alin ve etkisini gorun çin topuna dua edeceksiniz…..

  3. Atil duman dedi ki:

    Basta inanmasi zor bi urundu ama fiyati uygun oldugundan ne kaybederim ki dedim 1 kutu bu site uzerinden siparis verdim çin topu ertesi gun elime gecti. Hemen kullanayim dedim ve kendime inanamadim böyle bi guc hic gormedim. Arkadaslar cekinmeden 1 kutu siparis verin en az 6 saat etkisi suruyor. Hibirsey kaybetmessiniz alan arkadaslar yazarsa sevinirim. Diger arkaaslari bilgilendirmis oluruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir