siparis siparis viga

Çin Topu Yorumları

Siz değerli müşterilerimizlere Çin Topu ürününü sağlarken ürünümüzü kullanan müşterilerimizin detaylı Çin Topu yorumlarını paylaşacağız. Sizde ürün hakkında görüşlerinizi ve aklınıza takılan tüm soruları bu konu altına paylaşabilirsiniz.

Ahmet Birsen – (35) – Ankara

Günlerdir geceleri çeşitli cinsel problemler yaşamaktaydım. Arkadaşımında eşiyle arasında cinsel konulardan dolayı sıkıntıları vardı. Arkadaşımla bir gün görüştüğümüzde bana bu sıkıntıyı çözdüğünü söyledi. Nasıl diye sorduğumda internet üzerinden Çin Topu siparişi verdiğini ve 2 gün içerisinde elinde olduğunu dile getirdi. Sonrasında ürünü kullandıktan sonra başta erken boşalma sorunun çözüldüğünü ve herhangi bir sıkıntısı kalmadığını söyledi. Bende buna dayanarak bu site üzerinden sipariş verdim ve benimkide aynı şekilde geldi. Gece ilk kullanımımda bu ürünün farklı olduğunu anladım benimde bütün dertlerimi sorunsuz olarak çözmeyi başardı.

Fatih Erkenci – (29) – İstanbul

Sosyal bir insan olduğumdan dolayı gece hayatımda çok iyiydi. Fakat bütün ilişkilerimde performansdan dolayı hep olumsuz sonuçlanıyordu. İnternette cinsel performans arttırıcı ürünlere bakarken Çin Topu ürününe rastladım. Sitedeki bilgileri okuduktan sonra sipariş vermeye karar verdim. Daha önce böyle bir ürün kullanmadığımdan dolayı tecrübe sahibi değildim. Çağrı merkezindeki arkadaşlar kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler verdiler. Bir gece kullandıktan sonra etkili olarak 1 saat cinsel ilişki performansım yüksek şekilde devam ettiğini gördüm sonrasında arkadaşlarım arasında cinsel problemler yaşıyan kişilerede bu ürünü önerdim. Şuanda cinsel hayatımda çok mutluyum ve herhangi bir sorunum kalmadı teşekkür ediyorum.

3 Yorum

  1. egemen dedi ki:

    merhabalar urunünüzden gayet memnun kaldım artık cinsel sorunlarım olmuyor geceleri korkarak yatmıyorum urun için teşekürler ederim tavsiye edebilirim hiç bir yan etki görmedim şu zamana kadar artık enerji bir şekilde yatağıma girebiliyorum. 😀

  2. ismail dedi ki:

    merhabalar cinsel konusunda biraz sıkıntılarım var urun orjinal olup olmadığını öğrenebilirmiyim bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. orhan dedi ki:

    merhaba cinsel konusunda biraz problemlerim vardı ama arkadaş tavsiyesi sayesinde geceleri zamanım iyi gecemeye başladı hem geç geliyor hemde sertleşti cinsel sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir